Të shtëna me armë zjarri në Durrës, raportohet për një të plagosur, Policia jep detajet

22/03 18:56
Credits to Apollon TV
Të shtëna me armë zjarri në Durrës, raportohet për një të plagosur, Policia jep detajet

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 22.03.2021, rreth orës 19:20, në lagjen nr.4, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është plagosur në dorë me armë zjarri shtetasi A. T., 25 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit, shtetasit E.B

Në ambientet e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës janë shoqëruar disa persona.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.