Te rinjte sulmojne bizneset prane drejtorise se Policise Tirane

11/12 18:27
Credits to Apollon TV

Protestuesit e shpërndarë si pasojë e përdorimit të gazit lotsjellës përpara ambienteve të kryeministrisë, janë rigrupuar dhe po zhvendosen drejt Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Të rinjtë të shumtë në numër nën thirrjet “Drejtësi për Klodianin”, janë në lëvizje të vazhdueshme dhe po shkatërrojnë gjithçka që u del përpara.

Gjatë zhvendosjes së tyre ata kanë filluar të dëmtojnë dhe bizneset anas rrugës në Unazën e Tiranës.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.