Sporti i serfit per pak i mori jeten dy vllezerve. (VIDEO)

04/01 11:13
Credits to Apollon TV
Sporti i serfit per pak i mori jeten dy vllezerve. (VIDEO)

Spartak dhe Ermal Salihaj jane dy vellezerit e apasionuar pas sportit te serfistit ne det te hapur .Nje nate me pare moren iniciativen nga vija bregdetare e Darzezes dhe rryma e detit i nxorri ne grykederdhjen e Semanit.
Spartaku 42 vjecari tregon incidentin qe ju ndodhi e cila mund te shkaktonte tragjedi.

Pas qendrimit gati 3 ore ne det ne kerkim te ndihmes ,ishte ndihma nga ana e policise qe e shpetoj . Edhe pse ky incident ne det desh i mori jeten Spartaku shprehet se nuk e braktis pasionin per sportin dhe detin.

Spartak Salihaj tregon:

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.