SPAK ezkekuton 18 urdhër-arreste për disa pjesëtarë të një grupi kriminal, mes të arrestuarve ish-shoferi i Ardi Veliut

14/06 13:31
Credits to Apollon TV
SPAK ezkekuton 18 urdhër-arreste për disa pjesëtarë të një grupi kriminal, mes të arrestuarve ish-shoferi i Ardi Veliut

SPAK ekzekuton 18 urdhër arreste për disa të dyshuar, pjesëtarë të një grupi kriminal.

Lajmi bëhet i ditur  nga gazetarja Klodiana Lala, e cila raporton se mes të arrestuarve ka dhe policë. Po kështu mësohet se tyre është dhe ish-shoferi i Ardi Veliut, i cili ka qenë Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, i cili aktualisht mban postin e kreut të Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore.

Operacioni i SPAK është në vijim, teksa vijon ekzekutimi i masave.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.