Siriani masakron me dhëmbë një person, pamjet e rënda ne Tirane

18/03 6:44
Credits to Apollon TV
Siriani masakron me dhëmbë një person, pamjet e rënda ne Tirane

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur mbrëmë në Tiranë. Një qytetar ka filmuar dy persona (dyshohet duke u zënë me njëri-tjetrin) një sirian dhe një tjetër po ashtu i huaj.

Siç duket edhe në video siriani e ka ulur në tokë dhe e ka shtrënguar fort personin duke e kafshuar dhe masakruar me dhëmbë. Arsyet e një veprimi të tillë nuk dihen, por ajo që shikohet është fakti se ngjarja është vërtetë e rëndë.

Autoritetet duhet të reagojnë menjëherë në lidhje me rastin, pasi agresori mund të përbëjë rrezik edhe për persona të tjerë.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e rënda:

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.