Shpërthim i fuqishëm te Komuna e Parisit në Tiranë, hidhet në erë me eksploziv makina, terrorizohen qytetarët

11/03 19:32
Credits to Apollon TV
Shpërthim i fuqishëm te Komuna e Parisit në Tiranë, hidhet në erë me eksploziv makina, terrorizohen qytetarët

Shpërthim i fuqishëm me lëndë eksplozive te Komuna e Parisit në Tiranë.

Newsbomb.al mëson se një makinë është hedhur në erë, dyshohet me lëndë plasëse, pranë Kristal Center.

Qindra qytetarë kanë dalë të tmerruar nga qendra tregtare dhe lokalet aty pranë, pasi shpërthimi ka qenë tepër i fuqishëm.

Forca të shumta policie si dhe dy zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.