Shpërthen në flakë makina që po lëvizte në autostradë, dyshimet e para

20/12 16:56
Credits to Apollon TV
Shpërthen në flakë makina që po lëvizte në autostradë, dyshimet e para

Një automjet i cili ishte duke lëvizur në Autostradë në drejtim të TEG-ut është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht drejtuesi I mjetit shtetasi K. Sh., ka mundur të dal nga mjeti pa pësuar asnjë dëmtim.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të renies së zjarrit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.12.2020, rreth orës 16:16, në Autostradë në drejtim te TEG-ut, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin K.Sh., ku ka vetëm dëme materiale, nuk ka probleme për drejtuesin.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të renies së zjarrit.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.