Shpërthen bombola e gazit brenda shtëpisë, plagoset një person në Durrës, niset me urgjencë në spital

19/07 13:01
Credits to Apollon TV
Shpërthen bombola e gazit brenda shtëpisë, plagoset një person në Durrës, niset me urgjencë në spital

Ka shpërthyer sot në një banesë një bombol gazi në Durrës. Si pasojë është lënduar një grua me inicialet U.M, 70 vjeç, e cila është dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak:

Më datë 19.07.2021, rreth orës 12:00, në Kullë, Durrës, në banesën e shtetasit U. M., ka plasur një bombël gazi, e për pasojë është lënduar shtetësja S. M., 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.