Shkrumbohen nga flakët tre makina në Lushnjë, të parkuara pranë Komisariatit (VIDEO)

19/02 8:05
Credits to Apollon TV
Shkrumbohen nga flakët tre makina në Lushnjë, të parkuara pranë Komisariatit (VIDEO)

Tre makina janë djegur gjatë natës në Lushnje, të cilat kanë qenë pranë njëra tjetrës.

Djegia e makinave ka qenë e plotë, ndërkohë që si pasojë e flakëve është djegur dhe një pjesë magazine 

Lushnje
Informacion paraprak

Sot rreth orës 03:15, në lagjen “Çlirimi” Lushnje, në parkimin e jashtëm të një qëndre tregëtare, ka rënë zjarr në automjetin tip “Benz” në pronësi të shtetasit N. K., dyshohet si pasojë e një shkëndijë elektrike në automjet.

Për pasojë janë djegur edhe automjetet tip “Audi” dhe “Fiat” të parkuar pranë automjetit tip “Benz”.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe zjarrfikësja, dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.