Sherr mes të rinjve në Berat, një 19-vjeçar përfundon në spitalin e Traumës

24/05 15:02
Credits to Apollon TV
Sherr mes të rinjve në Berat, një 19-vjeçar përfundon në spitalin e Traumës

Një sherr mes tre 19-vjeçarëve është shënuar në Berat, ku si pasojë njëri ka përfunduar në spitalin e Trumës.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi H. T., 19 vjeç, banues në Lapardha dhe A. S., 19 vjeç, banues në Berat, pasi në afërsi të fshatit Lapardha, kanë goditur me mjete të forta, për motive të dobëta, shtetasin M. K., 18 vjeç, banues në Lapardha, i cili po merr mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.

Njoftimi i plotë i policisë së Beratit:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve H. T., 19 vjeç, banues në Lapardha dhe A. S., 19 vjeç, banues në Berat, pasi në afërsi të fshatit Lapardha, kanë goditur me mjete të forta, për motive të dobëta, shtetasin M. K., 18 vjeç, banues në Lapardha, i cili po merr mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.

Gjithashtu, nga specialistët e Komisariatit të Policisë Berat u bë arrestimi i shtetasit A. H., 57 vjeç, banues në Berat, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj vëllait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.