Sherr mes të miturve në Tiranë, njëri përfundon në spital

10/06 20:02
Credits to Apollon TV
Sherr mes të miturve në Tiranë, njëri përfundon në spital

Një sherr është shënuar pasditën e sotme në lagjen “5 Maji” në Tiranë, mes disa të miturve.

Bëhet me dije se pas një sherri të miturit janë konfrontuar me njëri- tjetrin. Si pasojë e përplasjes një nga të miturit ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjecë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij konflikt

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.