Sherr mes reperave në Tiranë, grushte e shkelma, Finem godet Don Xhonin (VIDEO)

09/02 22:44
Credits to Apollon TV
Sherr mes reperave në Tiranë, grushte e shkelma, Finem godet Don Xhonin (VIDEO)

Sherr mes reperave në Tiranë, grushte e shkelma, Finem godet Don Xhonin. Jane te pa qarta arsyet e sherrit modis dy grupeve.

Ndiqni Videon 👇

Burime për “Balkanweb” thonë se sherri ka ndodhur mes Finem, emri i vërtetë i të cilit është Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana, dhe Don Xhonit, ndryshe Xhonatan Isufi nga Drenasi, Kosovë.

Në videon e siguruar nga e njejta media, shihen disa të rinj që janë përplasur me njëri-tjetrin në mes të rrugës, ndërsa mësohet se ka qenë pikërisht Finem ai që ka goditur Don Xhonin.

Konfilikti mes tyre mesa duket ka nisur nga një përplasje virtuale ku reperi nga Tirana ka deklaruar ndër të tjera se një prej artistëve që ka marrë famë kot është Don Xhoni. E pas rrjeteve sociale, duket se gjithçka ka degjeneruar në sherrin e mbrëmjes së sotme, nga i cili duhet të kuptojmë më shumë në orët në vazhdim.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.