Sherr masiv në Portin e Sarandës, disa persona dalin nga makinat dhe përplasen me sende të forta e shkopa bejsbolli, një person përfundon në Spital

05/07 14:49
Credits to Apollon TV
Sherr masiv në Portin e Sarandës, disa persona dalin nga makinat dhe përplasen me sende të forta e shkopa bejsbolli, një person përfundon në Spital

Një sherr masiv është shënuar ditën e sotme në Portin e Sarandës.

Bëhet me dije se disa person janë përplasur me shkopa bejzbolli dhe dhe mjete të forta.

Mësohet se disa person kanë dalë nga 3 mjete dhe më pas ka filluar përplasja mes tyre. Si pasojë e konfliktit një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital.

Burime për media bëjnë me dije se në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, nuk dihet ende nëse ka të arrestuar dhe gjendja e të plagosurit.

Pritet njoftimi zyrtar nga Policia.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.