Shëmbet ura në Darëzezë nga një mjet i tonazhit të rëndë, plagoset shoferi.

03/06 10:07
Credits to Apollon TV
Shëmbet ura në Darëzezë nga një mjet i tonazhit të rëndë, plagoset shoferi.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin turistik të Darëzezës ku si pasojë e shëmbjes së urës nga një mjet i tonazhit të rëndë ka mbetur i plagosur drejtuesi i tij , i cili është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Fierit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mësohet se ura ka qënë e amortizuar dhe në momentin që është shembur mbi të ka qënë duke kaluar një kamioncinë e cila ka rënë në kanal. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.