ROSKOVEC, AUTOBUSI PËRPLASET ME MOTORIN, NDËRRON JETË 80 VJEÇARI

29/09 16:00
Credits to Apollon TV
ROSKOVEC, AUTOBUSI PËRPLASET ME MOTORIN, NDËRRON JETË 80 VJEÇARI

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Roskovec, ku një 80-vjeçar ka ndërruar jetë. Rreth orës 09:30 të mëngjesit të kësaj të enjteje, shtetasi I. M., 56 vjeç, banues në Vlosh, duke drejtuar automjetin tip “Autobus”, është përplasur me motomjetin e 80-vjeçarit dhe si pasojë ky i fundit ka humbur jetën. Mësohet se nga pasagjerët në autobus, nuk ka të lënduar.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.