Reagon Fationi, (Fotot e Teas me Beartin) ka një kunjë për Melisën: Kjo nuk është asgjë…

29/01 19:56
Credits to Apollon TV
Reagon Fationi, (Fotot e Teas me Beartin)  ka një kunjë për Melisën: Kjo nuk është asgjë…

Akuzat e Shqipes për faktin se Tea dhe Bearti janë përputhur prej pak kohësh, siç edhe u provua janë të vërteta.


Mbrëmjen e sotme, fotot e dy konkurrentëve Teas dhe Beartit, duke u puthur bënë xhiron e rrjetit. Ndërkohë, në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish-konkurrenti, Fation Kuqari.

Ky i fundit, përmes një ‘Instastory’ ka shkruar se ‘KJO SESHTE ASGJE…!!’, duke bashkëngjitur edhe disa emoji me shkelje syri dhe të qeshura, ndërsa ajo që vihet re është një vajzë me flokë të kuqe që ka vendosur në fund të shkrimit.

A është kjo një ‘kunjë’ për Melisën? Si mendoni? Kujtojmë që para se të largohej nga emisioni, Fationi hodhi disa akuza për të, por nuk tregoi më shumë detaje në lidhje me personin në fjalë./Gazeta Shqip

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.