Rama takon presidentin francez Emmanuel Macron dhe jep lajmin: Po përgatitet për…

12/07 12:37
Credits to Apollon TV
Rama takon presidentin francez Emmanuel Macron dhe jep lajmin: Po përgatitet për…

TIRANË

Kryeministri Edi Rama gjatë qëndrimit në Lituani është takuar me presidentin francez Emmanuel Macron. Rama ka publikuar foto nga takimi mes tyre, teksa ka dhënë edhe lajmin se Macron do të vizitojë Tiranën.

“Vilnius, Lituani – Me Presidentin e Francës, Emanuel Macron, i cili po përgatitet për të ardhur në Tiranë🇦🇱🤝🇫🇷 Samiti i NATO-s”, shkruan Rama.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.