Rama publikon videon: Ja si janë transformuar zyrat e DRSHTRR në Fier dhe Lushnje

16/05 14:33
Credits to Apollon TV
Rama publikon videon: Ja si janë transformuar zyrat e DRSHTRR në Fier dhe Lushnje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku tregon se si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Fier dhe Lushnje.

Rama në videon e tij në facebook tregon pamje sesi ishte dhe sesi janë bërë zyrat e DRSHTRR, teksa shkruan se do t’u ofrojnë shërbim 197,000 në vit qytetarëve.

‘Ja si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, DRSHTRR, Fier dhe Lushnje, të cilat ofrojnë rreth 197,000 në vit, duke eliminuar radhët e gjata dhe shërbyer me shpejtësi e transparencë” shkruan Rama në postimin e tij.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.