RAMA: ORGANIZIMI I PS BËHET PËR ZGJEDHJET VENDORE, GJITHÇKA PËRRALLA

28/09 16:01
Credits to Apollon TV
RAMA: ORGANIZIMI I PS BËHET PËR ZGJEDHJET VENDORE, GJITHÇKA PËRRALLA

Kryeministri Edi Rama ka komentuar largimin e Arben Ahmetaj si zv.kryeministër dhe nga drejtimi i qarkut Vlorë duke hedhur poshtë se mund të ketë lidhje me hetimin për inceneratorët apo me ndonjë informacion që mund të ketë marrë për shpalljen “non grata”. Se si organizohet një skuadër, është e drejta e skuadrës, nuk është e tifozëve dhe spektatorëve. Pse duhet të ketë bërë patjetër dicka që të lëvizë nga një pozicion, tha ndër të tjera Rama.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.