Rama nga Fieri e nis ditën me një urim për të gjithë besimtarët katolikë: Gëzuar Pashkë

04/04 6:24
Credits to Apollon TV
Rama nga Fieri e nis ditën me një urim për të gjithë besimtarët katolikë: Gëzuar Pashkë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një urim për të gjithë besimtarët katolikë me rastin e ditës së Pashkëve.

Kryeministri ka postuar një foto të vezëve me ngjyra që janë simbol i Pashkëve dhe i uron të gjithë besimtarët “gëzuar”.

“Mirëmëngjes! Gëzuar Pashkët nga Fieri”, shkruan Rama në postimin e tij.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.