RAMA MBLEDH KRYESINË E PS: DO KETË RIPËRTËRITJE NË PARTI ME TË RINJTË

12/01 11:04
Credits to Apollon TV
RAMA MBLEDH KRYESINË E PS: DO KETË RIPËRTËRITJE NË PARTI ME TË RINJTË

Kryeministri Edi Rama pas zhvillimit të takimit me  kryesinë e Partsisë Socialiste , në një  prononcim për mediat tha se pjesë e diskutimit ishte  ripërtëritja e Partisë Socialiste me të rinj dhe mbledhja e kongresit që do të  parasqesë sfidat për 4 vitet e e ardhshme teksa i pyetur nëse mazhoranca sheh mundësi për të  bashkëpunuar me opozitën në këto kushte , kreu i qeverisë tha se nuk di me kë nga ata pasi të dy vec e vec nuk kanë legjitimet.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.