Rama i bën ”diss” Bashës me Sia-n: Me Dua Lipën për në Fier

03/04 8:56
Credits to Apollon TV
Rama i bën ”diss” Bashës me Sia-n: Me Dua Lipën për në Fier

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Rama thotë se është nisur në drejtim të Fierit duke dëgjuar në sfond këngëtaren me origjinë shqiptare, e cila prej kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave ndërkombëtare me sukseset e saj. 

“Me Dua Lipën për në Fier”, shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.

Kryeministri duket se i bën një ”diss” dhe kundështarit të tij Lulzim Basha, që në zgjedhjet e Prillit ka vendosur që të shkojë me kolonën zanore të Sia-s ‘I pandalshmi’. 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.