Rama fton Luljeta Bozon për t’u bërë pjesë e listës së PS

05/03 8:44
Credits to Apollon TV
Rama fton Luljeta Bozon për t’u bërë pjesë e listës së PS


Kryeministri Edi Rama duket se do të na surprizojë me listat e kandidatëve për zgjedhjet e 25 prillit. 

Burimet bëjnë me dije se pas shefes së Infektivit, Najada Çomos, kryeministri Rama ka ftuar për t’u bërë pjesë e listave të PS edhe inxhinieren e njohur, Luljeta Bozon.

Inxhinierja Bozo konfirmon se e ka pranuar ftesën e kryeministrit, duke u bërë kështu emri më i ri që i bashkohet Partisë Socialiste dhe pse në një moshë relativisht të madhe.

‘Kam vendosur që ta pranoj ftesën, opinioni i gjerë më thotë se duhet të jesh në Kuvend’, ka thënë Bozo

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.