Rama dhe Basha ‘takohen’ në Elbasan, mbërrijnë në të njëjtën kohë në qendër të qytetit

14/03 9:31
Credits to Apollon TV
Rama dhe Basha ‘takohen’ në Elbasan, mbërrijnë në të njëjtën kohë në qendër të qytetit

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar qytetin e Elbasanit në Ditën e Verës.

Ai është pritur me brohoritje nga qytetarët të cilët ishin grumbulluar masivsht për të festuar këtë festë.

Pak kohë më vonë ka mbërritur edhe kryeministri Edi Rama. Ai është përshëndetur me qytetarët, por ka pasur edhe nga ata që kanë brohoritur “Rama Ik”.

Kryeministri Rama është shoqëruar nga kryebashkiaku i Elbasanit, Taulant Balla dhe ministrja Evis Kushi.

Rama dhe Basha kanë mbërritur në një distancë kohore shumë të shkurtër nga njëri tjetri në qendrën e Elbasanit.

Nuk dihet nëse ata e kanë parë njëri-tjetrin ndërkohë që shëtisnin në  grumbullin e qytetarëve.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.