Radhë të gjata të Shqiptarëve në Kakavijë, nisen drejt Greqisë pas festave

07/01 13:06
Credits to Apollon TV
Radhë të gjata të Shqiptarëve në Kakavijë, nisen drejt Greqisë pas festave

Radhë të shumta shqiptarësh që nisen drejt Greqisë janë regjistruar në pikën kufitare të Kakavijës.

Në dalje të Shqipërisë ka radhë të gjata automjetesh të shqiptarëve që duan të hyjnë në territorin grek, aty ku jetojnë dhe punojnë.

“Pritem 3 0re ne radh sepse punononin shum ngadal Nga te dyja anet. Faleminderit shum” ka thene nje qytetare qe ka kontaktuar ne redaksine e Tv Apollon.

Nuk ka asnje njoftim zyrtar deri me tani nga policia kufitare e Kakavijes

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.