Qëlloi me armë gruan në Elbasan, ndërron jetë 54-vjeçarja, arrestohet burri (EMRI)

06/05 13:02
Credits to Apollon TV
Qëlloi me armë gruan në Elbasan, ndërron jetë 54-vjeçarja, arrestohet burri (EMRI)

Ka ndërruar jetë gruaja, e cila vetë pak më parë u qëllua me armë nga bashkëshorti i saj në Elbasan.

Bëhet me dije se burri Koço Buzo, ish polic, 58-vjeç ka qëlluar me armë bashkëshorten Liliana Buzo, duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Gruaja 54-vjeç është dërguar me urgjencë në spital, por mjekët e kanë konstatuar pa shenja jete.

Mësohet se çifti ishte në proces divorci dhe dyshohet se ky ka qene edhe shkaku. Policia ka bërë të munduar arrestimin e autorit.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.