Qëlloi me armë drejt policisë, dalin pamje nga aksioni për arrestimin e Artan Kaboçit (Foto)

12/03 22:17
Credits to Apollon TV
Qëlloi me armë drejt policisë, dalin pamje nga aksioni për arrestimin e Artan Kaboçit (Foto)

Artan Kaboçi terrorizoi qytetin e Divjakës mbrëmjen e sotme teksa qëlloi me armë kundër policisë së shtetit dhe nuk pranoi të dorëzohej.

34 vjeçari kishte shtënë me armë dhe policia shkoi ta arrestonte, mirëpo ai nuk u bind dhe hapi zjarr ndaj policisë.

U desh ndërhyrja e RENEA-s që të bëhej e mundur kapja dhe neutralizimi i tij. Mbrëmjen e sotme, është siguruar një video me pamje nga aksioni i Policisë në Divjakë.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.