Publikohen pamjet nga ekzekutimi i 38-vjeçarit në Vlorë

11/05 12:19
Credits to Apollon TV
Publikohen pamjet nga ekzekutimi i 38-vjeçarit në Vlorë

Pamjet e kamerave  sigurisë  një biznesi kanë treguar momentin e ekzekutimit  Bledar Birçajt  zonën e njohur si Bishti I Kalldrëmit, ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Nga pamjet shihet qartë që dy persona të veshur me të zeza kanë bërë pritë dhe kanë qëlluar 30 herë në drejtim të makinës së viktimësnga të cilat 7 gëzhoja e kanë kapur viktimen në gjokstrup dhe kokë

Nga pamjet vërehet se nga makina del një person I cili fatmirësisht I ka shpëtuar breshërisë së armëve. Personi që udhëtonte me viktimëështë një polic I antidrogës, Granit Deromema, I cili duket se I ka pikasur autorëdhe është ulur poshtë sediljes pët’u shpëtuar plumbave

Sipas burimeve mësohet se autorët e sulmit ku mbeti I vrarë 38 vjeçari Bledar Birçaj, janë ndihmuar dhe nga persona të tjerë që kanë sinjalizuar afrimin e viktimës në zonëku ata kishin bërë prit.  

 

 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.