Protesta e pazakontë në Selanik, gratë ‘lënë nam’ në mes të qytetit, heqin rrobat dhe dalin lakuriq (VIDEO)

02/03 10:25
Credits to Apollon TV

Një vajzë hoqi bluzën në protestën për bllokimin në Selanik.

Gratë në këtë qytet kanë zgjedhur që të protestojnë duke hedhur rrobat e tyre. Para një jave një grua doli e zhveshur për të protestuar,  ndërsa të dielën në mbrëmje në qendër të qytetit, një grua tjetër u gjet duke ecur pa rroba.

Sot, një incident tjetër që ndodhi në të njëjtën ditë në Selanik.

Kështu që një vajzë e re i la kalimtarët dhe ata përreth saj me gojën hapur, pasi në një formë reagimi ajo ngriti bluzën dhe zbuloi gjoksin e saj. 

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.