Protesta e pazakontë në Selanik, gratë ‘lënë nam’ në mes të qytetit, heqin rrobat dhe dalin lakuriq (VIDEO)

02/03 10:25
Credits to Apollon TV
Protesta e pazakontë në Selanik, gratë ‘lënë nam’ në mes të qytetit, heqin rrobat dhe dalin lakuriq (VIDEO)

Një vajzë hoqi bluzën në protestën për bllokimin në Selanik.

Gratë në këtë qytet kanë zgjedhur që të protestojnë duke hedhur rrobat e tyre. Para një jave një grua doli e zhveshur për të protestuar,  ndërsa të dielën në mbrëmje në qendër të qytetit, një grua tjetër u gjet duke ecur pa rroba.

Sot, një incident tjetër që ndodhi në të njëjtën ditë në Selanik.

Kështu që një vajzë e re i la kalimtarët dhe ata përreth saj me gojën hapur, pasi në një formë reagimi ajo ngriti bluzën dhe zbuloi gjoksin e saj. 

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.