Presidenti Meta përplaset fizikisht me policinë, hyn me forcë në zyrat e FRD: Do ju çoj në burg me duart e mia

12/03 12:03
Credits to Apollon TV
Presidenti Meta përplaset fizikisht me policinë, hyn me forcë në zyrat e FRD: Do ju çoj në burg me duart e mia

Përplasje të forta në zyrat e Frymës së re Demokratike në Tiranë. Pjesë e përplasjeve është bërë dhe Presidenti Ilir Meta.

Siç shihet nga pamjet që janë regjistruar pak më parë në ambientet e FRD, ku ka shkuar sot policia bashkiake e Tiranës dhe ka kërkuar që zyrat të lirohen sa më parë sepse janë pronë se saj, i pranishëm është dhe Meta.

Nuk dihet se përse është tensionuar situata, por shihet se edhe vetë Meta është përfshirë në përplasje fizike me disa persona të tjetër dhe policë të Bashksië së Tiranës.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.