Policia prish festën e Ditës së Verës në Elbasan, qytetarët bërtasin “Ram Ik”

13/03 21:08
Credits to Apollon TV
Policia prish festën e Ditës së Verës në Elbasan, qytetarët  bërtasin “Ram Ik”

Festimet e Nates se Veres jane nderprere nga Forcat e Policise ne oren 20.00 ne qytetin e Elbasanit. Efektivet e rendit kane kerkuar respektimin e orarit te karantines.

Fillimisht qytetaret jane revoltuar duke shperthyer ne thirrjet “Rama ik” te cilat kane vijuar ne jehone ne te gjithe bulevardin e Elbasanit.

Me tej administratoret kane mbyllur lokalet dhe qyetaret i jane drejtuar shtepive. Kjo ishte nje nate vere e cila pritej te festohej ne menyre me pak te hareshme per shkak te situates pandemike.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.