Policia e Fierit jep detajet nga vrasja e ndodhur ne lagjjen Sheq i Madh

01/02 10:31
Credits to Apollon TV
Policia e Fierit jep detajet nga vrasja e ndodhur ne lagjjen Sheq i Madh

Sot rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Ura e Sheqit”, një shtetas i paidentifikuar, ka vrarë me armë zjarri shtetasin Sh. K., i cili ka qënë në automjetin tip “Benz”.

Autori është larguar nga vendngjarja me një automjet tip “Range Rover”, i cili u gjet nga shërbimet i djegur te vendi i quajtur “Mbikalimi i Baltzës”.

Nga ana e Policisë janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

© 2022 APOLLON TV. All Rights Reserved.