Plas arma në Lezhë, ka të plagosur

18/08 22:58
Credits to Apollon TV
Plas arma në Lezhë, ka të plagosur

Një person është qëlluar me armë zjarri në Gjadër të Lezhës. I plagosur ka mbetur 24-vjeçari Dorjan Gjini. Ky i fundit ka marrë plagë me armë zjarri në këmbë.

Mësohet se ai është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur mjekësor. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj.

Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.