Plagosje në Vaun e Dejës, 21-vjeçarja godet me thikë një 68-vjeçar

31/08 23:20
Credits to Apollon TV
Plagosje në Vaun e Dejës, 21-vjeçarja godet me thikë një 68-vjeçar

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vaun e Dejës. Burime bëjnë me dije në spitalin e Shkodrës ka shkuar i plagosur me thikë një 68-vjeçar nga fshati Laç, i Vaut të Dejës.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por mësohet se është identifikuar autorja e ngjarjes, 21 vjeçe, dhe është arrestuar.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.