Plagosje në Tepelenë! Sherr mes barinjve në mal!

05/09 13:47
Credits to Apollon TV
Plagosje në Tepelenë! Sherr mes barinjve në mal!

Një person telefonoi mbrëmjen e së hënës në sallën operative të komisariatit të Tepelenës dhe raportoi se në malin e fshatit Matohasanaj kishte dëgjuar të shtëna me armë. Efektivët shkuan në vendngjarje dhe mësuan se dy barinj ishin konfliktuar me njëri-tjetrin. Në debat e sipër 30 vjecari Blerim Luzi plagosi me pushkë, 59 vjecarin, Sokrat Zeraj. Sipas policisë 59 vjecari u transportua për në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetë. Autori I plagosjes Blerim Luzi u arrestua dhe u shoqërua në komisariatin e Tepelenës. Grupi hetimor sqaron se plagosja është kryer për motive të dobta.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.