Plagosje në Kukës, i riu përfundon në gjendje të rëndë në spital

16/04 9:35
Credits to Apollon TV
Plagosje në Kukës, i riu përfundon në gjendje të rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës, ku si pasojë e një konflikti mes të rinjsh, ka mbetur i plagosur rëndë një 19-vjeçar.

Polivia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar, shtetasin F. C., 21 vjeç, banues në Kukës dhe po punohet për kapjen e tij.

Njoftimi i policise:

Goditi me mjet prerës një shtetas, për motive të dobëta, shpallet në kërkim autori.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kukës shpallën në kërkim shtetasin F. C., 21 vjeç, banues në Kukës dhe po punohet për kapjen e tij.

Ky shtetas, gjatë mbrëmjes së djeshme, në qytetin e Kukësit, për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës, shtetasin A. D., 19 vjeç, banues në Kukës, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për veprën penale “Vrasja me dashje” mbetur në tentativë.

Shpërndaje

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.