Plagosje me armë zjarri në Korçë, ngjarja pranë maternitetit të vjetër

02/03 17:20
Credits to Apollon TV
Plagosje me armë zjarri në Korçë, ngjarja pranë maternitetit të vjetër

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur pranë maternitetit të vjetër, ndërkohë që i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes dhe për kapjen e autorit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.