Plagosën rëndë me thikë 32-vjeçarin, arrestohen bab e bir në Tiranë

06/04 7:52
Credits to Apollon TV
Plagosën rëndë me thikë 32-vjeçarin, arrestohen bab e bir në Tiranë

Një sherr me thika ndodhi para dy ditësh më datë 4 prill 2021 në Tiranë ku mbeti i plagosur rëndë shtetasi E. K., 32 vjeç i cili momentalisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Sot është bërë i mundur arrestimi i dy personave përkatësisht, shtetasit G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç (bab e bir)  të cilët ishin shpallur në kërkim si të akuzuar për veprën penale “Vrasje me dashje” në bashkëpunim të mbetur në tentativë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.