Plagosen me thikë vajza dhe djali në Tiranë

01/07 21:09
Credits to Apollon TV
Plagosen me thikë vajza dhe djali në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku kanë mbetur të plagosur me thikë dy të rinj.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën e Alliasit, ndërsa të plagosur me thikë kanë mbetur një vajzë dhe një djalë.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja. Të rinjtë janë dërguar në spital, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjet e shkaqes së ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Vijon…

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.