Përgjaken rrugët e vendit/ Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital me fraktura në trup

24/01 20:40
Credits to Apollon TV
Përgjaken rrugët e vendit/ Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital me fraktura në trup

Një grua është plagosur mbrëmjen e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë e cila është dërguar në Spital. Sipas informacioneve për FaxNews bëhet e ditur se gruaja ka qenë këmbësore dhe është përplasur pranë rrugës transballkanike në Vlorë, e cila është dërguar në spital me fraktura në trup.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë të cilat po punojnë për zbardhjen shkaqeve të aksidentit në rrugën transballkanike në Vlorë këtë mbrëmje

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 24.01.2021, rreth orës 21:00, në rrugën Transballkanike, në afërsi të Gjykatës së Apelit, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar duke u larguar nga vendngjarja shtetasen M. Ll, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve në gjëndje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit si dhe sqarimin e plotë e rrethanave të aksidentit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.