PËRFUNDON TAKIMI META BERISHA, KREU I PL: PO DOKUMENTOJMË FAKTE QË SHKATËRRUAN ZGJEDHJET

17/05 18:03
Credits to Apollon TV
PËRFUNDON TAKIMI META BERISHA, KREU I PL: PO DOKUMENTOJMË FAKTE QË SHKATËRRUAN ZGJEDHJET

Pas rreth një ore, ka përfunduar takimi mes Ilir Metës dhe Sali Berishës në selinë e Partisë Demokratike. Takimi mes dyshes se koalicionit Bashkë Fitojmë erdhi tre ditë pas zgjedhjeve vendore të 14 majit, ku opozita pësoi humbjen më të madhe, ndërsa për atë cka u fol, doli në një deklaratë për mediat Ilir Meta

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.