Perfshihet nga flaket nje automjet ne qender te qytetit te Fierit

02/04 8:33
Credits to Apollon TV
Perfshihet nga flaket nje automjet ne qender te qytetit te Fierit

Nje automjet tip Fiar Punto me targa AA408HH eshte perfshire nga flaket perpara pak minutash ne qender te qytetit te Fieri. Ndergyrja e zjarrfikses ka qene e menjehershme

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:30, në lagjen “15 Tetori, Fier, ka marë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Fiat” me drejtues shtetasin G. A., 30 vjeç, banues në Fier.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.