Pas publikimit të fotove duke u puthur me Tean, reagon Bearti: Është dashuri e vërtetë (VIDEO)

30/01 7:36
Credits to Apollon TV

Pasditen e djeshme u publikuan foto e vide të Teas teksa puthej plot pasion me Beartin. Të menjëhershme ishin reagimet e njerëzve dhe fansave të tyre.

Pas publikimi të këtyre imazheve që bënë menjëherë xhiron në rrjet, ka ardhur edhe reagimi i Beartit. Ai ka postuar disa video në “Instastory” ku pranon që është në një lidhje me Tean. Madje ish-konkurrenti i “Për’puthen” shprehet se dashuria e tij me Tean është një dashuri e vërtetë.

“Përshëndetje të gjithëve. Ndjej një detyrim për publikun që në emrin tim dhe Teas të flas tani. Rrethanat erdhën t’ju them se gjithçka keni marrë vesh për mua dhe Tean është e vërtetë. Tea është me mua, jemi bashkë. Por ju betohem me dorën në zemër se në të gjithë këtë histori, Tea është e pafajshme.

Tea është viktima e kësaj situate. Por më vonë do të mësoni të vërtetën e kësaj historie. Ka rëndësi që mbi gjithçka është një dashuri e vërtetë dhe pse jo më e bukura e të gjithë dashurive. Faleminderit”, thotë Bearti.

Kujtojmë që Tea doli nga programi i “Për’puthen” bashkë me Andin si një çift. Ata ishin ndër çiftet më të komentuara edhe gjatë emisionit./Shqip

Shpërndaje

TË NGJASHME

© 2021 APOLLON TV. All Rights Reserved.