Partia “Balli Kombëtar” Lista e kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 25 prillit për Qarkun e Fierit

09/03 6:22
Credits to Apollon TV
Partia “Balli Kombëtar” Lista e kandidatëve që do të garojnë në zgjedhjet e 25 prillit për Qarkun e Fierit

Alimadhi do të kandidojë në qarkun e Fierit, të Beratit dhe të Korcës.

Lista e Tiranës, e cila ka më shumë deputetë kryeson me Erind Hoxhën, ndërsa Shkodra me Gëzim Brezën, Vlora me Ridvan Mersinaj, Durrësi me Bleona Sadikllarin.

LISTA E FIERIT

Adriatik Alimadhi

Eriola Toro

Diamela Lamce

Hatem Kapllani

Armir Nezha

Isuf Zeqiraj

Klajdi Toro

Klejdi Molla

Adriatik Isufaj

Tatjana Shehaj

Halil Hoxha

Daniel Haxhiu

Ledjona Kapllani

Tomorr Durmishi

Shkelqim Nazeraj

Antionin Halla

Franko Gorovelli

File Telallari

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.