PAMJE TE RENDA/ MOMENTI i ekzekutimit të Tauland Gjikaj, 31-vjeçari ra menjëherë në tokë pas plumbave, u përpoq të nxirrte armën, por pa sukses…

03/03 19:40
Credits to Apollon TV
PAMJE TE RENDA/ MOMENTI i ekzekutimit të Tauland Gjikaj, 31-vjeçari ra menjëherë në tokë pas plumbave, u përpoq të nxirrte armën, por pa sukses…

Publikohen pamjet e ekzekutimit me armë zjarri të 31-vjeçarit Tauland Gjikaj ditën e sotme përballë Gjykatës së Apelit në Vlorë.

Në pamjet e rënda duken dy persona të pamaskuar që i dalin përballë viktimës, dhe një prej tyre shkrep disa herë armën që mban në dorë. Pas disa sekondash, Gjikaj mund të shihet i shtrirë në tokë.

Taulant Gjonaj, djali i një ish-polici njihej edhe si Taulant Beqiraj dhe Taulant Manaj. Ai ishte arrestuar dy herë më parë dhe në 2019 ishte liruar me kusht. Ai lëvizte në qytet me armë, ndërsa një pistoletë iu gjet edhe ditën e sotme pranë trupit të pajetë.

Policia thotë se i ka identifikuar autorët, ndërsa një prej tyre është ndaluar. Ai është Hans (Andi) Jonuzaj.

KUJDES! PAMJE TË RËNDA (Video nga Abcnews):

https://youtu.be/EO5DCMMF14Y

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.