PAMJE nga vendngjarja/ Shkrumbohet mjeti te “5 Maj” në Vlorë

11/03 9:40
Credits to Apollon TV
PAMJE nga vendngjarja/ Shkrumbohet mjeti te “5 Maj” në Vlorë

Më datë 11.03.2021, rreth orës 02:22, në lagjen “24 maj ”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht mjeti tip “Fiat” në pronësi të shtetasit E. S., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.