Nje zjarr ka perfshire nje banese ne katin e trete te nje pallati ne lagjen “ 15 Tetori” ne Fier!

02/09 17:47
Credits to Apollon TV
Nje zjarr ka perfshire nje banese ne katin e trete te nje pallati  ne lagjen “ 15 Tetori” ne Fier!

Nje zjarr ka perfshire mengjesin e kesaj te shtune nje banese ne katin e trete te nje pallati 5- katesh ne lagjen “ 15 Tetori” ne Fier.

Zjarri ka rene ne ambientet e kuzhines ku fillimisht kane marre flake aspiratori dhe soba duke alarmuar jo vetem familjaret por edhe banoret e zones.

Ne vendngjarje kane shkuar menjehere forcat zjarrfikese te cilat kane bere te mundur neutralizimin e flakeve.

Fatmiresisht nuk ka patur njerez te lenduar por vetem deme materiale.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.