Një person mbeti i plagosur në një aksident rrugor të regjistruar mbrëmjen e sotme në Devoll.

23/03 18:39
Credits to Apollon TV
Një person mbeti i plagosur në një aksident rrugor të regjistruar mbrëmjen e sotme në Devoll.

Ngjarja ka ndodhur Bitinckë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

I plagosuri është transportuar drejt spitalit të Korçës për mjekim.

Mësohet se ai ka marrë lëndime në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.