Një person është gjetur i vdekur në qytetin e Vlorës, ndërsa dyshohet të jetë mbytur në det.

08/02 11:18
Credits to Apollon TV
Një person është gjetur i vdekur në qytetin e Vlorës, ndërsa dyshohet të jetë mbytur në det.

Viktima e seksit mashkull është ende i paidentifikuar nga ana e Policisë.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 08.02.2021, në orën 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit, dyshohet i mbytur, një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© 2023 APOLLON TV. All Rights Reserved.